• s1
 • s2
 • s3
 • s4
 • s5
 • s6

Bielawa

Bielawa jest urokliwym, 33-tysięcznym miastem przepięknie usytuowanym w centralnej części województwa dolnośląskiego. Rozciąga się wzdłuż potoku Bielawica, na powierzchni ponad 36 km2. Podstawowym atutem miasta jest jego położenie w sąsiedztwie Gór Sowich. Bielawa rozciąga się na wysokości od 280 do 345 m .

Pogoda Bielawa z serwisu

Regulamin

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 12.00 w dniu wyjazdu
 2. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 7.00 dnia następnego
 3. Opłata za pobyt pobierana jest z góry w dniu przyjazdu za cały okres zarezerwowanego pobytu (nie dotyczy osób które  z góry opłaciły  pobyt)
 4. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia, budynek wyposażony jest w automatyczny system oddymiania. Nieuzasadnione uruchomienie alarmu - 500 zł
 5. Ze względu na bezpieczeństwo Gości przebywających w Ośrodku Manhattan Osoby nie zameldowane nie mogą w nim przebywać.
 6. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za przekazane   mienie, swoje mienie  oraz za wszelkie wyrządzone szkody w wyposażeniu pokoju i innych urządzeniach technicznych znajdujących się na terenie posesji, które powstały z jego winy
 7. Dzieci przebywające w pensjonacie ze względów bezpieczeństwa powinny być cały czas pod opieką dorosłych szczególnie na placu zabaw oraz w ogrodzie
 8. Zachowanie osób korzystających z usług pensjonatu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Pensjonat może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 9. Prosimy o wyłączania światła i urządzeń elektrycznych, zakręcanie kranów oraz zamykanie okien dachowych przed  wyjściem z zajmowanego pokoju.
 10. Parking niestrzeżony.
 11. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres
 12. Obiekt monitorowany całodobowo.
 13. Istnieje możliwość przyjechania z pieskiem, cena 30 zł/doba lecz nie mniej jak 50 zł, pies musi być pod stałą opieką - nie może być sam w pokoju ani na balkonie. Nie może biegać po budynku i ogrodzie bez smyczy. Właściciel psa ponosi wszystkie koszty za szkody wyrządzone przez psa.
 14. Nie akceptujemy innych zwierząt.
 15. Korzystanie z usług hotelowych oznacza akceptację regulaminu.
 16. Osobą które nie przestrzegają w/w regulaminu może zostać odmówiony dalszy pobyt, bez zwrotu zapłaconej kwoty.
 17. Zameldowanie od 14:00 do 21:00